خانه / درباره هیئت

درباره هیئت

هیئت سجادیه سفیدشهر در سال ۱۳۷۵ تأسیس گردید و در دهه سوم ماه محرم همزمان با سالروز شهادت امام سجاد(ع) به مدت ده شب به اقامه عزا می پردازد، مرکز هیئت مسجد امام حسین(ع) می باشد.

در روز ۲۸ صفر به صورت کاروان عزا از مسجد امام حسین(ع) به طرف آستان مقدس بی بی سکینه خاتون(س) و بعد از آن به طرف گلزار شهدای سفیدشهر اقامه عزا می نماید و هر ساله در سالروز شهادت امام صادق(ع) در امامزاده آقا علی عباس(ع) مراسم عزاداری برگزار می نماید.

در طول ایام سال مانند ایام شعبانیه، میلاد ائمه معصومین (س) و امام سجاد (ع) ایستگاه های صلواتی برپا مینماید و در سالروز میلاد باسعادت امام سجاد(ع) در آستان مقدس بی بی سکینه خاتون (س) مراسم جشن و سروری همراه با اهداء جوایز به کسانی که اسماء آنها مزین به نام مبارک امام سجاد(ع) باشد جوایز ارزنده اهداء می گردد.

ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان هر ساله در آستان امامزاده همراه با افطاری توسط هیئت امناء امامزاده و همکاری هیئت سجادیه صورت میگیرد و در روز آخر ماه رمضان مراسم وداع با رمضان برگزار می شود.

به تازگی صندوق قرض الحسنه هیئت افتتاح شده است که تا کنون بیش از ۵۰۰ عضو دارد که هر ماه قرعه کشی صورت میگیرد و به تعداد ۳ نفر از اعضاء هر گروه وام مربوطه تعلق میگیرد.

 

و من ا… توفیق

مسئول هیئت سجادیه سفیدشهر

حسین محسنیان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*